CASALUNA HOTEL ALAÇATI

Alaçatı’nın kalbinde masal gibi bir butik otel...

keyif, lezzet, eğlence, huzur, konfor ve kaliteyle örülmüş detaylar...

Pencerelerinden çiçekler sarkan tarihi taş evler, arnavut kaldırımlı şirin sokaklar, rüzgar sörfüne uygun harika plajlar... Casa Luna Hotel, Alaçatı’nın kültürel ve doğal güzellikleriyle muhteşem bir tatil sunuyor. Keyifli ve ferah odaları, konforunuz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ege mutfağının birbirinden güzel lezzetleri ve organik ürünleri ile hazırlanılan serpme köy kahvaltısıyla misafirlerini buluşturan Casa Luna Hotel, zengin ve leziz seçeneklere sahip.

Dört mevsim keyifli bir tatil geçirmeniz için düşünülen yerden ısıtma sistemi, şömine köşesi ve daha nice özel ayrıntılarla donatılan Casa Luna Hotel ‘de beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Eski Rum evlerinden bozma restoranlara, kafelere, antikacılara ve hediyelik eşya dükkânlarına yürüme mesafesinde bulunan Casa Luna Hotel, mükemmel lokasyonuyla değişmeyen tatil adresiniz olacak.


Casa Luna Hotel’de profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan terapi ve masaj seçenekleri ile beden ve ruhunuzu dinlendirebilir, modern yaşamın gereklerinden sıyrılıp doğa ile iç içe yoga ve meditasyon yapabilirsiniz.

Casa Luna Hotel, mükemmelliğin ötesinde tatil için sizleri bekliyor.

* Tesisimizde 16 yaş sınırı bulunmaktadır.

* Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

ALAÇATI 'DA TATİL

Denizin içinde kaynayan sıcak termal sularıyla büyük bir termal havuzu andıran Çeşme ilçesinin dünyaca ünlü Ilıca Plajı, geniş ve efsanevi bembeyaz kumuyla karşılıyor sizleri. Ne kadar kalabalık olsa da rahatça güneşlenebilir, yürüyüş ve spor yapabilirsiniz.

Alaçatı’dan ulaşılması kolay, huzurlu ve dingin bir yer olan Yunanistan‘ın en büyük beşinci adası olan Sakız, bakır koyları, pırıl pırıl denizi, ortaçağ kasabaları, ilginç taş evleri, meze, uzo ve deniz ürünleri ziyafetleriyle muhteşem bir tatil merkezi.

REZERVASYON
Türkçe
Covid-19 Önlemlerimiz

Covid-19 Pandemisi kapsamında Casa Luna Hotel Alaçatı olarak aldığımız önlemlerimize buradan ulaşabilirsiniz...